Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
De Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System van hoge Capaciteitsfull auto
| Capaciteit: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash of brood |
| Verpakking: | Houten pakket |
30-45 cm diameter 900 stuks/uur tortilla productlijn
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 600 tot 1000 stuks per uur |
| Kracht: | 21 kW |
15-45 cm Klein Output 1000-2000pcs/h Iraakse brood productlijn
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 600 tot 1000 stuks per uur |
| Kracht: | 21KW |
100kg/h de Tortilla van het stofbewijs 1300pcs/h Productiemateriaal
| Verpakking:: | Houten geval |
|---|---|
| OEM of ODM:: | Ja |
| Het verwarmen bron:: | Roestvrij staal het Verwarmen Buis |
Intellectualization 900pcs/h Arabische Pita Bread Maker
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| grondstof: | Bloem |
900pcs/h 300mm Productielijn van het Roestvrij staal de Arabische Brood
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |
High output Pita Bread Productlijn
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Grondstoffen: | Korenmeel, enz. |
1400pcs/h de Productielijn van de bloemtortilla, 100g-het Materiaal van de Bloemtortilla
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
800pcs/H 300mm Productielijn 304 Stainlesss-Staal 70g van de Graantortilla
| Diameter: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1400 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
de Productielijn van het Touche screenlavash van 3600pcs/h 300mm
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Deeggewicht: | 10-100g/pc |

