Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
300mm 1300pcs/h de Machine van Encrusting van het Touch screenvoedsel
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Gewicht: | 500kg |
12“ Nauwkeurig Deeg die Twee Afzet van Tortilla de plaats bepalen die tot Materiaal 1300 maken PCs-Capaciteit
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Kleine Tortillaproductielijn met Automatische Verpakkingsmachine
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | rotitortilla die machine maken |
| Voltage: | 380V |
Hydraulische Elektrische PLC van de de Tortillaproductielijn van Chapatiroti Controle
| Productnaam: | automatische hydraulische de makerroti die van de prijs elektrische chapati tortilla maken het maken |
|---|---|
| Merk: | SSS |
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
Intellectualization 200mm 1600pcs/h-de Productielijn van de Bloemtortilla
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | Elektrisch |
| Voltage: | 380V/220V |
Sanitaire de Tortillaproductielijn van 700pcs/h 100mm
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
Zilver van de de Tortillaproductielijn van de voedselindustrie het Automatische 800pcs/H
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
SS304 1500pcs/h Automatische Pita Bread Production Line
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
270mm Roestvrij staaltortilla Productiemateriaal
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Hete Dringende Arabische het Broodproductielijn van 1400pcs/h
| Productiecapaciteit: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |

