Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
De Machine van het Voedselencrusting van de productieinstallatie 4800pcs/h 20g
| Productiecapaciteit: | 1800-4800pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Het Broodmachine 1500pcs/h van de roestvrij staal Automatische 18inch Tortilla
| Capaciteit: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponent: | PLC |
| Macht: | 21kw |
Tortillaproductielijn met de Chapatilijn van Roti van de 32 duimpers voor tortillafabrikant
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
600pcs/h de Makermachine van de graantortilla, de Meestersmachine van de Water Bestand Tortilla
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | Aangepast 380V/50HZ, |
van de het Graantortilla van 43kw 3800pcs/h de Makermachine
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
800pcs/h 450mm Commerciële de Makermachine van de Voedseltaco
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Gebruik: | tortillamaker |
| Vorm: | Ronde Vierkante Rechthoek |
Regelbare Hydraulische Dringende Machine 8000 Pcs/H van de Tortillamaker
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Voedselindustrie 900pcs/h 150mm de Commerciële Machine van de Graantortilla
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |
De nieuwe volledig Automatische Productielijn van de Voedseltortilla past aan
| Grondstof: | Deeg |
|---|---|
| Kleur: | Staal |
| Product: | tortilla |
100g sanitaire 3600pcs/h-de Makermachine van de Graantortilla
| Functie: | Tortillalijn |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Deeggewicht: | 10-100g/pc |

