Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
Automatische Roti die Machine Elektrisch maken Verwarmend 500 Kg/Hour
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
Hoge Output 6000pcs/h die volledig Automatische Roti Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Roestvrij staal Automatische Roti die Machine 1300pcs/H maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 5130*840*1300mm |
| Capaciteit: | 1300pcs/h |
Max350mm 3800pcs/H die Regelbare Roti Machine Automatisch maken
| Gebruik: | Tortilla/van Roti/van de Chapati het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
150mm 3800pcs/h die Regelbare Commerciële Roti Machine maken
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
Automatische tortilla maken machine gasoven Roti productielijn Te koop
| Naam van het product: | tortilla, roti, shawarma wrap, chapati |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
Kleine automatische tortilla-machine gasoven 1400 stuks per uur
| Naam van het product: | tortilla, roti, shawarma wrap, chapati |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| tortilla-diameter: | 8-50 cm |
Graantortilla volledig Automatische Pita Chapati Roti Making Machine
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
8 de Makermachine van duim Commerciële volledig Automatische Roti
| Toepassing:: | SUPERMARKT |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Nieuwe automatische broodmachine voor Roti Corn Tortilla Pita
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 10 -12 inch |

