Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
Industriële Tortilla die de Chapatiproductielijn maken van Machineroti
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50HZ |
De gemakkelijke Tortilla die van Verrichtings Kleine Roti Machineelektriciteit het Verwarmen maken
| Afmeting: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-1500 pcs/H |
| MODEL: | Sss-BP-400 |
Uipastei Lacha die Paratha tot Machine maakt 3000 -10000 Pcs/H
| Productiecapaciteit: | 2000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Naar maat gemaakte Paratha die tot Machine maakt Automatische 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Automatisch Commercieel Klein de Korrelproduct die van Groottetotilla tot Machine maken 800 PCs
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
800pcs/h Machine van de roestvrij staal de volledig Automatische Chapati
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
3600 PCs/Uur Automatische Chapati die Materiaal met Touch screen maken
| Model: | Sss-BP-600 |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000 - 3600 PCs/uur |
| Plaats van herkomst: | chaohu, China |
Touch screen1300pcs/h 55kw Lavash Brood die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pazzi |
|---|---|
| Macht: | 42.6kw |
| Kleur: | stianless grijs/aangepast staal |
Volledige Automatische Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
de Tortilla die van 900pcs/H 300mm tot Machine maakt Zilveren Roestvrij staal 304
| Matetial: | roestvrij staal |
|---|---|
| kleur: | Zilver |
| Grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |

