Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
Elektrische Bloemtortilla die Machine, 200mm Lavash Bakselmateriaal maken
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | 380V/220V |
400mm Regelbare Touch screenchapati die Machine 1500pcs/hour maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
De hoge Tortilla die van de Aanpassingsbloem tot Machine maakt 8 duim aan 10 duim aan 12 duim
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Benzineverbruik: | 4-14 m ³ /h |
Automatische Hoge de Productielijn Gemakkelijke Verrichting van Roti Paratha - de kwaliteits Professionele Dienst
| Productiecapaciteit: | 2000-6000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
2000pcs/h sanitair Stainess-Staal Roti die Materiaal maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
Het Graantortilla die van de Rotichapati Machine maken het Elektrische Verwarmen 700Pcs/Hour
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 700 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
de Machine van de het Broodmaker van 1500pcs/h Roti, Industriële Roti de Makermachine van 200g
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Sanitary Adjustable Roti Making Equipment For Factory
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Automatische de Perstortilla die van Chapatiroti Machine 8 maken“ 10“ 12“
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| Macht: | 21kw |

