Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
9 15 18 25 cm Grootte Automatische tortilla-machine Kleine productielijn
| Toepassing:: | Fabriek, supermarkt, restaurant |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Intellectualization GEEN Afvaltortilla Roti die de Productielijnfabriek maakt van Machineburrito Direct
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 220V 380V |
| Gewicht: | 500kg |
Automatisch Max350mm2000pcs/h Pita Bread Making Machine Stainless Staal
| Gebruik: | Pitabroodje het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
10cm - 50cm Roti Tortilla die tot Machine maken Automatisch Roestvrij staal
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Kleine Output 800pcs/h die 100mm Roti Materiaal maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Intellectualizationroestvrij staal Roti die Materiaal maken
| Productnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Verpakking: | Houten doospakket |
Vleespastei Roti Gevulde Paratha die Machine Automatisch maken
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
De vlakke Tortilla die van Broodroti Machine maken het Elektrische Verwarmen
| productnaam: | De vlakke Tortilla die van Broodroti Machine/de machine van het de persbrood van de graantortilla ma |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
| Voltage: | 380V/220V |
900pcs/h commerciële Roti-Makermachine, de Sanitaire Machine van het Tortillabrood
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
Tortilla die Machine voor Small Businessplc het Systeem van de Touch screencontrole maken
| Productnaam: | automatische elektrische roti die van de chapatimaker de machine van de tortillapers maken |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Voorwaarde: | nieuw |

