Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
Commerciële Automatische Kleine Tortilla die Machine met Dienst voor certificering maken
| Capaciteit: | 800-2000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash |
| Verpakking: | Houten pakket |
De Chapati die van tortillaroti tot Machine maken Elektrisch Gedreven 2000-3600pcs/Uur
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven type: | Elektrisch, Hydraulisch |
| Voltage: | 220V/380V, Triphase Custmized, |
Hoge de Bloemtortilla die van Automatiseringsshawarma tot Machine maken 4000-8000 Pcs/H
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Benzineverbruik: | 4-14 m ³ /h |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maken Klantgerichte Scherpe Vorm
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonnriem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maakt Klantgerichte Grootte Hoge Capaciteit
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Het Deegbal die van Paratha van de hoge Capaciteitslaag Machine Klantgericht maken
| Machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
De Tortilla die van het roestvrij staalTarwemeel Machine met Twee Hoofden automatisch maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Automatische Tortilla die tot Machine maken 304 Roestvrije 200-1300 Pcs/H
| ruwe materila: | bloem |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| operaton: | Gemakkelijk |
De Bloemtortilla die van de roestvrij staal Kleine Grootte tot Machine maken 600-800 PCs per Uur
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
De Tortilla die van het roestvrij staalTarwemeel Machine met Twee Hoofden maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |

