Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
800PCS/H Tarwemeeltortilla die Machine met Twee Hoofden maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
De Tortilla die van het twee HoofdenTarwemeel Machineroestvrij staal maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Commerciële de Uipannekoek die van Gebruiksparatha tot Machine maken 6000 Pcs/H
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Zachte Taco die Arabische Broodproductielijn Automatisch maken volledig
| Productnaam: | volledig automatische zachte taco die machine/Arabische broodproductielijn maken |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Voltage: | 220V/380V |
Dubbele Hoofdtortilla die tot Machine maakt 1500-3000 PCs per Uur
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Grondstof: | bloem |
| Voordeel: | Automatisch |
SS304 industriële Tortilla die Machine, Industriële de Tortillamaker maken van 21kw
| Toepassing: | tortillamaker |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |
De Automatische Industriële Tortilla die van 800 Pcs/H Machineplc Kern maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Automatische de Korreltortilla die van 700 Pcs/H Machine met PLC Controlemechanisme maken
| Machinenaam: | De Mexicaanse Tortilla die van het Korrelproduct Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, Riem |
| Garantie van Kerncomponenten: | 1 jaar |
6 duim 150mm Verse Tortillaomslagen die Machine Automatisch maken Volledige
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Promotie Verse Tortillaomslag die tot Machine maken 6 Duim aan 16 Duim
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |

