Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
de Korrelproduct die van 3800pcs/h 270mm 42.57kw Machines maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
De Tortillamateriaal van de touch screenbloem, 1400pcs/h die Flatbread Machine maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| Machinegewicht: | 600KG |
Regelbare Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Full Auto Pita Bread Making Machine 1500 - 5000pcs/H
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
De Chapati die van de Pannekoekroti van de bloemtortilla Machine Automatisch maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |
Regelbaar Korrelproduct die Machines met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
Tortilla die Machine om 1030cm Opbrengscapaciteit 1000-3000pcs/Hour maken
| Capaciteit: | 1000-3000pcs één uur |
|---|---|
| Gewicht: | 420kg |
| Macht: | 22V |
de Productielijn van 6000pcs/h Lavash, 200g-Tortillabrood die Machine maken
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23Kw |
| Voltage: | 220V / 380V |

