Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
Automatische Paratha-Productielijn 10 - 30cm 3000 - 10000pcs/Hour
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
1000 - 3000pcs/Hour Arabische Automatische Pita Bread Production Line Full
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
304 roestvrij staaliso tortilla die de Productielijn van productielijnlavash maken
| Afmeting: | 26000 x 2030 x 1915 (mm) /customized |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Sleutelwoorden: | TORTILLA, CHAPATI, PITABROODJE, MEXICAANS BROOD |
De automatische Machine van Voedselencrusting met Motorplc Kern 1800 - 4800 PCs/Uur
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600kg |
| Macht: | 3.6kw |
Kleine Groottetortilla die Materiaal maken 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| voltage: | 230v 380v |
| Machinegewicht: | 600kg |
De groene van de Film Behandelende Paratha van de Sjalotpannekoek Dringende Machine voor Bevroren Roti
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Machinegrootte: | 4500*1200*1500 mm |
| Machinegewicht: | 650Kg |
380v voltageplc het Materiaal van de Tortillaproductie Automatische Roti
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Marketing Type:: | Heet Product |
| Garantie:: | 1year |
Automatisch Gelaagd Bevroren de Productielijnzilver van de Sjalotpannekoek
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Hoge de Makermachine van het Output100kg/h 23kw Lavash Brood
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |

