Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
Regelbare Hydraulische het Verwarmen Bloemtortilla die Machine voor Commercieel maken
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge Productiviteit 1300 Stuk die per de Tortilla van het Uurgraan Machine maken
| Toepassing:: | fabriek, Supermarkt, restaurant |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Corrosiebestendige 150mm Bloemtortilla die Machine maken
| Toepasselijke Industrie:: | Voedsel & bakkerij |
|---|---|
| Na de Garantiedienst:: | Onlineondersteuning |
| Garantie:: | 1year |
Het gelamineerde Vlokkige Brood die van het Deegbroodje Machine Automatisch Gelegd maken
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
Het Product die van de touch screen1400pcs/h 10cm Korrel Machines maken
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 PCS/HR |
| Netto Gewicht: | 500kg |
Kleine Groottetortilla die tot Machine maken 1000 - 3000pcs Één Uur 10 - 50 Cm
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
8 - 50 mm rolbreedte tortilla-machine voor grootschalige productie
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| Controlesysteem: | PLC's |
1000pcs/h elektrische het Verwarmen 300mm Tortilla die Machine maken
| Kerncomponenten: | plc |
|---|---|
| Materiaal: | De rang van het roestvrij staalvoedsel |
| Dia. van tortilla: | 100-300 mm |
200mm 600pcs/h Bloemtortilla die Machine met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 200-1000pcs/h |
| Macht: | 21kw |

