Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
De automatische Lavash-Productielijn zuurde het Dunne Flatbread-Maken
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Verwerkingstypes: | Automatische Lijn |
| Na de Garantiedienst: | Onlineondersteuning |
3800pcs/h commerciële Tortillamachine, 270mm de Commerciële Maker van de Bloemtortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
Kleine Output 100mm Maker van de het Graantortilla van 30g de Commerciële
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
800pcs/h de kleine Machine van de de Tacomaker van Grootteintellectualization
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Kleine Groottetortilla die Materiaal maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |
Roestvrij staalvoedsel die Machine, Adjutable-Voedsel het Vullen Machine vormen
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600KG |
| macht: | 3.6kw |
Tortilla die Lijn BP-450 veroorzaken BP-550 de tortilla die van het Korrelproduct machine maken
| Kleur: | ZILVER |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-3000 PCS/H |
| Macht: | 21 kW |
6 duim 8 duim de Productielijn van de 10 duimtortilla 8000 - 12000 Pcs/H
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
800pcs/h maak de Commerciële Machine van de Bloemtortilla waterdicht
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | Elektrisch, Hydraulisch |
| Voltage: | 220V/380V, Triphase Custmized, |

