Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti making machine ] bij elkaar passen 200 producten.
Intellectualization3600pcs/h SS304 Lavash Productielijn
| Macht: | 42.6kw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
800pcs/h kleine Output 30cm Arabische Broodproductielijn
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
800 PCs/van de de Tortillaproductielijn van HAutomatic de Industriële Kleine Grootte
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Automatische Vlakke Arabische Broodproductielijn 3800 PCs /H
| Krachtbron: | Gas/Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 tot 3800 PCs /h |
| Voordeel: | Eenvoudige Verrichting |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Stroom: | 21 kW |
Gelamineerde Bevroren Gelegd de Productielijn Automatisch van het Deegbroodje
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Machinemateriaal: | 304 roestvrij staal |
Automatisch Max350mm2000pcs/h Pita Bread Production Line Stainless Staal
| Gebruik: | Pitabroodje het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
Volledig Automatische Tortillaproductielijn met Verpakking 800 - 3000pcs/H
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
Arbeid die Automatische Tortillaproductielijn 30cm/1400 PCs per uur bewaren
| Snelheid: | 800-1400pcs/hour |
|---|---|
| Voltage: | 380V |
| Macht: | 30KW |
8000pcs/H hydraulische Dringende Regelbare Tortillaproductielijn
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |

