Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
Nieuwe automatische broodmachine voor Roti Corn Tortilla Pita
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 10 -12 inch |
Touch screen1300pcs/h 55kw Lavash Brood die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pazzi |
|---|---|
| Macht: | 42.6kw |
| Kleur: | stianless grijs/aangepast staal |
Regelbaar Lavash-Brood die Machine maken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
250kg/h hoge Output 40cm Pita Bread Making Machine
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
het Staal1000pcs/h Arabisch Brood die van 100g Stainlesss Machine maken
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
304 roestvrije Automatische Vlakke het Broodmachine 1400pcs/Hour van de Broodtortilla
| Prodcutnaam: | Hoog - kwaliteit 304 roestvrij vlak brood die tot machine maken de automatische machine van het tort |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrije 304 |
| Capaciteit: | 1400pcs/min |
Het Brood die van de Omslagroti van de hoge capaciteitstortilla Machine maken die van het Materiaal van de Voedselrang wordt gemaakt
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Automatische Rang: | Automatisch |
2000-3600 PCs/Product die van de Uur het Automatische Korrel tot Machines maken Middengrootte
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor de Riem, van PTFE (Polytetrafluoroethylene) |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Graantortilla volledig Automatische Pita Chapati Roti Making Machine
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Automatisch Commercieel Klein de Korrelproduct die van Groottetotilla tot Machine maken 800 PCs
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |

