Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
De volledige Stijl Lavash die van Turkije Machine voor Lavash-Brood maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16kw |
De Chapati die van de Pannekoekroti van de bloemtortilla Machine Automatisch maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |
Industrieel van de het Broodmachine van de Bloemtortilla Automatisch Vervoerend Roestvrij staal 304
| Naam: | Roestvrij staal 304 Industrieel de tortillabrood die van de tacobloem machine voor verkoop volledige |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600pcs/hour |
| Voltage: | 380V |
1400 PCs/volledig Automatische het Broodproductielijn van de Uurtortilla
| Naam: | De tortillabrood die van de fabriekslevering volledig automatische productielijn maken |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
Tortilla die van de servomotor de Hydraulische Pers Machine Automatisch maken volledig
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Het Broodmachine 1500pcs/h van de roestvrij staal Automatische 18inch Tortilla
| Capaciteit: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponent: | PLC |
| Macht: | 21kw |
De Arabische Productielijn van de Broodtortilla door de Pers van de Luchtdruk of Hydraulische Drukpers
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Hoge de Bloemtortilla die van Automatiseringsshawarma tot Machine maken 4000-8000 Pcs/H
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Benzineverbruik: | 4-14 m ³ /h |
1000 - 3000pcs/Hour Arabische Automatische Pita Bread Production Line Full
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Automatische Mexicaanse Tortilla die Machine maken het Elektrische Verwarmen 1300pcs/H
| Productnaam: | Automatische Mexicaanse Tortilla die Machine voor Machine van de de Pers de Commerciële Grote Pannek |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
| Voltage: | 380V/220V |

