Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
304 roestvrijstalen tortilla productielijn met 200-300 stukken/uur capaciteit voor 10-12 inch tortilla's
| Landen van uitvoer: | Globaal |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| Controlesysteem: | Delta of anders |
Intellectualization3600pcs/h SS304 Lavash Productielijn
| Macht: | 42.6kw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge Capaciteits6000pcs/h Regelbare Lavash Productielijn
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50HZ |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Stroom: | 21 kW |
1000pcs/h voedselindustrie 30cm Lavash-Productielijn
| Productiecapaciteit: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Gewicht: | 600 |
220V/380V PLC-besturing Deegverdeler met een deeggewicht van 28-130 gram
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
|---|---|
| Product Name: | Dough Divider & Rounder |
| Spanning: | 220V/380V |

