Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 263 producten.
Het automatische de Productielijngas van het Tortillabrood Verwarmen met Roestvrij staal
| Naam: | Automatisch tortillabrood dat het broodlijn van de machinetortilla met roestvrij staal maakt |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepasselijke Industrie: | Hotels, Restaurant, van de Voedselwinkel, van het Voedsel & van de Drank Winkels |
Volledig Automatisch Vlak Brood die Machine met Dubbel Hoofd 304 SS maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Volledige Automatische Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
de Productielijn van 6000pcs/h Lavash, 200g-Tortillabrood die Machine maken
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23Kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
De automatische Vlakke Broodtortilla verpakt het Maken van tot Machine 6 Duim 8 Duim 10 duim
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380v |
Automatisch Regelbaar Arabisch Brood die Machine 1400pcs/Hour maken
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
6 duim 150mm Verse Tortillaomslagen die Machine Automatisch maken Volledige
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Automatische Tortillaomslag die de Productielijn van het Machine 3600-8200 pcs/h Roti Brood maakt
| Machinemateriaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Capaciteit: | 3600-8200 pcs/h |
| Spanning: | 380V/50HZ, custmised |
Promotie Verse Tortillaomslag die tot Machine maken 6 Duim aan 16 Duim
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Full Auto Pita Bread Making Machine 1500 - 5000pcs/H
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |

