Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
Kleine Output 100mm Maker van de het Graantortilla van 30g de Commerciële
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
220V / 380V het Roestvrije staaltortilla die van de tortillaproductielijn Machine maken
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Productiecapaciteit: | Hoog |
900pcs/h commerciële Roti-Makermachine, de Sanitaire Machine van het Tortillabrood
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
Regelbaar Korrelproduct die Machines met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
Hoge Output 6000pcs/h die volledig Automatische Roti Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Automatische 10cm - 30cm Dia Tortilla Making Machine Ronde Vorm
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| Voordeel: | Hoge Quanlity |
| Materiaal: | bloem |
1000 - 7000 stuks/uur Automatische tortilla maker 0-300C Temperatuursysteem
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
| Productiecapaciteit: | 1000-7000 stuks/uur |
8 - 50 mm rolbreedte tortilla-machine voor grootschalige productie
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| Controlesysteem: | PLC's |
200-600 stuks/uur 10-45 cm Diameter Food Grade 304 roestvrij staal tortilla machine voor plat brood productielijn
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Stroom: | 21 kW |
SS304 industriële Tortilla die Machine, Industriële de Tortillamaker maken van 21kw
| Toepassing: | tortillamaker |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |

