Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
1400pcs/h bloemtortilla die Machine, Regelbare Tortilla maken die Materiaal maken
| Toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
700pcs/h de normale Tortilla die van de Outputbloem Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
21kw bloemtortilla die Machine, 1500pcs/h-de Productielijn van de Bloemtortilla maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
Automatische PCL-Controletortilla die tot Machine maken 600 - 800 PCs /Hour
| Materiaal: | 304 |
|---|---|
| Grondstof: | bloem |
| Verrichting: | Gemakkelijk |
Elektrische Bloemtortilla die Machine, 200mm Lavash Bakselmateriaal maken
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | 380V/220V |
Regelbare Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
de Korrelproduct die van 3800pcs/h 270mm 42.57kw Machines maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
Het hoge Product die van de Productiviteitskorrel Machines, 40cm Tortilla maken die Materiaal maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Kleur: | zilver |

