Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
de Machine van de het Broodmaker van 1500pcs/h Roti, Industriële Roti de Makermachine van 200g
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
1000pcs/h elektrische het Verwarmen 300mm Tortilla die Machine maken
| Kerncomponenten: | plc |
|---|---|
| Materiaal: | De rang van het roestvrij staalvoedsel |
| Dia. van tortilla: | 100-300 mm |
18 de Duim Tortilla die van de de Productiviteitsbloem van 35kg/h Hoge Machine maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
1300pcs/h PLC Kern Automatische Tortilla die Materiaal 8 maken " 10 " 12“ 18“
| Toepasselijke Industrie: | Koper van voedselmachines |
|---|---|
| Garantie: | 1year |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Vrije opleiding |
Volledig Automatisch Pita Bread Tortilla Making Machine-Roestvrij staal
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |
Productielijn van de hoge Capaciteits de Automatische Tortilla met PLC Controlesysteem
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Afmeting: | 3000*1000*1800mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Intellectualization200g Industriële Tortilla die Machine maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Krachtbron:: | Elektrisch Gas |
| Macht:: | 23Kw |
Corrosiebestendige 150mm Bloemtortilla die Machine maken
| Toepasselijke Industrie:: | Voedsel & bakkerij |
|---|---|
| Na de Garantiedienst:: | Onlineondersteuning |
| Garantie:: | 1year |
Automatische commerciële tortilla-machine met 6-10 inch tortilla-diameter
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |

