Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
Kleine Groottetortilla die tot Machine maken 1000 - 3000pcs Één Uur 10 - 50 Cm
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
Supermarkt21kw Automatische Tortilla die tot Machine maken Zilveren Kleur
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge Productiviteit 1300 Stuk die per de Tortilla van het Uurgraan Machine maken
| Toepassing:: | fabriek, Supermarkt, restaurant |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
800 - 1400 PCS/H Automatische Tortillamaker met Ce
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1400PCS/HOUR |
| Gewicht: | 800kg |
Automatische Tortilla die tot Machine maken 800 - 1300 PCs /Hour
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Grondstof: | bloem |
| Snelheid: | 800-1300PCS/HOUR |
Klein de Productielijnroestvrij staal 304 van de Grootte Automatisch Tortilla
| snelheid: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
Twee Productielijn 1600pcs/Hour van het Hoofden21kw de Arabische Brood
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
200mm 600pcs/h Bloemtortilla die Machine met het Koelen van Lijn maken
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 200-1000pcs/h |
| Macht: | 21kw |
900x900 de hete Dringende Productielijn 3000pcs/H van de Plaattortilla
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Zachte Taco die Arabische Broodproductielijn Automatisch maken volledig
| Productnaam: | volledig automatische zachte taco die machine/Arabische broodproductielijn maken |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Voltage: | 220V/380V |

