Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
SS304 1500pcs/h Automatische Pita Bread Production Line
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
220V / 380V Tortilla Productie Lijn Met 8 - 50mm Roller Breedte 8 - 50cm Roller Diameter
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
| Controlesysteem: | PLC |
800pcs/h kleine Output 30cm Arabische Broodproductielijn
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
304 roestvrij staaliso tortilla die de Productielijn van productielijnlavash maken
| Afmeting: | 26000 x 2030 x 1915 (mm) /customized |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Sleutelwoorden: | TORTILLA, CHAPATI, PITABROODJE, MEXICAANS BROOD |
Volledig automatisch Pita Brood, Paratha Productie Lijn Met 55cm Paratha Lijn
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
Volledig automatische productie 6-10 inch tortilla productielijn
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
| Gewicht: | 4500 kg |
BP-650 Volledig automatisch deeg maken tortilla productielijn
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
Het Broodmaker van touch screenlavash
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
| MOQ: | 1 reeks |
Kleine Groottetortilla die Materiaal maken 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| voltage: | 230v 380v |
| Machinegewicht: | 600kg |
Lijn voor de productie van tortilla's met een hoge capaciteit
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hydraulische tortillapers, gastunneloven |
|---|---|
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

