Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
Volledig Automatische Tortillaproductielijn met Verpakking 800 - 3000pcs/H
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
Arbeid die Automatische Tortillaproductielijn 30cm/1400 PCs per uur bewaren
| Snelheid: | 800-1400pcs/hour |
|---|---|
| Voltage: | 380V |
| Macht: | 30KW |
Voedselindustrie 900pcs/h 150mm de Commerciële Machine van de Graantortilla
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |
304 Ss Automatische Tortilla die Machine maken met Bloem Grondstof Regelbaar
| materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| grondstof: | bloem |
| capaciteit: | 800-2400pcs |
Elektrische verwarming 304 roestvrijstalen tortillaproductielijn voor tortilla's met een diameter van 10-12 inch
| Verwarmingsmethode: | Elektriciteit |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| kabel: | Renmin |
Productielijn van het supermarkt de Arabische Brood
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit:: | 600-1000pcs/h |
| Materiaal:: | 304 roestvrij staal |
Intellectualizationroestvrij staal Roti die Materiaal maken
| Productnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Verpakking: | Houten doospakket |
Automatische Mexicaanse 250kg/H-PLC Moto van de Tortillaproductielijn
| Gebruik: | tortilla |
|---|---|
| Krachtbron: | Krachtbron |
| Voltage: | 380v |
Elektrische het Verwarmen Automatische de Makermachine van de Graantortilla
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 21 kW |
De Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System van hoge Capaciteitsfull auto
| Capaciteit: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash of brood |
| Verpakking: | Houten pakket |

