Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
Elektrische tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor de productie van Pita-broodmachines
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Model van de machine: | BP-450 |
Eenvoudige werking Elektrische tortilla maker 800 stuks per uur Hoog rendement
| Voordeel: | Eenvoudige Bediening Hoge Efficiëntie |
|---|---|
| Machine model: | BP-550 |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
Zilveren commerciële tortilla-machine Automatische kwaliteit Automatische enkelvoudige rij
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
Commerciële tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor maatwerk en tortilla-maken
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-450 |
| Kerncomponenten: | Motor |
BP-550 Automatische Grade Enkelrijige Commerciële Tortilla Machine voor Perfecte Tortilla's
| Diameter: | 50 cm |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Tortilla-machine; Pita broodmachine |
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
Zilveren elektrische tortilla maker voor Pita broodmachine
| Diameter: | 40-50 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Model van de machine: | BP-450, 500, 550 |
Zilveren commerciële tortilla machine BP-500 Diameter 45 cm maat
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
800 stuks/uur Elektrische tortilla maker Een rij capaciteit voor snelle productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
Geavanceerde elektrische tortilla maker Commerciële enkele rij pita broodmachine
| Voordeel: | Eenvoudige Bediening Hoge Efficiëntie |
|---|---|
| Machine model: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Feature: | Aangepaste grootte |
20cm het Materiaal van Tortillameesters, Regelbare Tortillaproductielijn
| Productiesnelheid: | 100~250 kg/u |
|---|---|
| tortilladiameter: | 20cm--40cm |
| Samengeperste Luchtvereiste: | 0.6-0.8MPa |

