Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
700 - 3000 Pieces/h-Productielijn van de Roestvrij staaltortilla 8 - 50cm
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roldiameter: | 850cm |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
304 roestvrij staal deegronder
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
| Kabel: | Renmin |
Arabische het Broodproductielijn Dia van Ce 3600pcs/Hour 20cm 30cm
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 10080*17100*1450mm |
| Type: | tortilla |
2024 Nieuwe ontwerp en automatische BP-820 industriële hogesnelheid tortilla productielijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
14000pcs/h hoge het Broodlijn van Output Sanitaire Lavash
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
Hydronic die de Machine van het het Deegbrood van de 15 Duimtortilla verwarmen
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
250kg/h de Makermachine van de graantortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 23 kW |
Zilveren commerciële tortilla machine model 550 automatische kwaliteit automatisch voor uw voedsel bedrijf
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Kleur van de machine: | Zilver |
| Kerncomponenten: | Motor |
3800pcs/h commerciële Tortillamachine, 270mm de Commerciële Maker van de Bloemtortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
Capaciteit BP-720 elektrische tortilla productielijn met 304 roestvrijstalen trommel
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-8000 stuks/uur |
| Model: | BP-720 |

