Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
2000pcs/H zilveren Commerciële Tortillamachine met Touch screen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
304 de Productielijn van de roestvrij staal1000pcs/hour Tortilla met PTFE-Riem
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Regelbare Taco Shell Maker Machine
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
800pcs/h de kleine Machine van de de Tacomaker van Grootteintellectualization
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
8-50 mm rolbreedte Pita-productielijn Productiecapaciteit 1000-7000 stuks/uur
| Productiecapaciteit: | 1000-7000 stuks/uur |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Rolbreedte: | 850mm |
Veelzijdige 15-45cm 200-600pcs/h Tortilla Machine
| conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
Elektrische 30cm 1300pcs/h Commerciële Tortillamachine
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | Aangepast |
Lijn van het stof de Bestand 21kw Regelbare Arabische Brood om Vorm
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
800pcs/H de kleine van de de Bloemtortilla van het Groottegraan Productielijn 21KW
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Afmeting: | 4630 *700 *1420mm |
800 PCs/van de de Tortillaproductielijn van HAutomatic de Industriële Kleine Grootte
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |

