Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
270mm Roestvrij staaltortilla Productiemateriaal
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
2800pcs/h de Machine van de tacomaker, Stof Bestand Taco die Materiaal maken
| Functie:: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Krachtbron:: | Elektrisch Gas |
| Macht:: | 23Kw |
Sanitaire de Tortillaproductielijn van 700pcs/h 100mm
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
De Verwerkingslijn van de twee Hoofdentortilla, 30g-Tortilla die Materiaal maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
7000pcs/h het hoge Materiaal van het Output Sanitaire Vlakke Brood
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-10000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
Zilver van de de Tortillaproductielijn van de voedselindustrie het Automatische 800pcs/H
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
PTFE-Commerciële de Tortillamachine 304 SS van Riem Automatische Dubbele Hoofden
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Het Chrome Geplateerde Materiaal van de Tortillaproductie met Temperatuurcontrole 700 - 3000 Pieces/H
| Productnaam: | Pita-productielijn |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| Rolbreedte: | 850mm |
Tortilla-machine met renminkabel voor grote productie met CE-certificaat
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Grootte van de lijn: | 21080*2120*2750 mm |
Intellectualization 200mm 1600pcs/h-de Productielijn van de Bloemtortilla
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | Elektrisch |
| Voltage: | 380V/220V |

