Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
De Meestersmateriaal van de Intellectualization2000pcs/h Tortilla
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50Hz |
De Tortillaproductielijn van hoge Capaciteitsfull auto met Pneumatische of Hydraulische Druk
| Capaciteit: | 1000-3000pcs één uur |
|---|---|
| Materiaal: | De Rang van het roestvrij staalvoedsel |
| Macht: | 20kw-36kw |
400 Fuction Pita Brood Lijn En Eenvoudige Operatie Voor Pita Brood, Paratha Productie Lijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 25cm-35cm |
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
1400pcs/h tortilla die Materiaal, Geen de Tortillamachine maken van de Verontreinigingsbloem
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | Aangepast |
Commerciële Hydraulische 8200 pcs/h-de microcomputercontrole van de Tortilla Dringende Machine
| Productiecapaciteit: | 3600-8200 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
De lange Drukcilinder dreef binnen aan hydraulisch Tortillaproductielijn 52 in X 52
| Productiecapaciteit: | 8200-20000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Elektrische Tortillamaker BP-400 op maat - De ultieme oplossing voor tortillaproductie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
Elektrische tortilla maker met een enkele rij voor snelle en consistente productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Kerncomponenten: | Motor |
800 stuks per uur Capaciteit Zilveren commerciële tortilla machine Gemakkelijk te bedienen Zilveren kleur
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-650 OV-650 |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |

