Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 263 producten.
1500pcs/Hour Electric Power-Machine 8mm Stofvrije 45mm van de Tortillamaker
| Naam: | 1500pcs/hour hoog - de machineproductielijn 845mm van de kwaliteits elektrische tortilla |
|---|---|
| Materia: | Roestvrij staal |
| Macht: | 21kW |
Elektrische tortilla maker in zilver voor verse en authentieke zelfgemaakte tortilla's
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
220V / 380V PLC-productielijn voor tortilla's van legeringsstaal met temperatuurregeling 0-300C
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Roldiameter: | 850cm |
BP-350 Elektrische Tortillamaker, perfecte aanvulling op uw pitabroodmachine
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
| Kerncomponenten: | Motor |
800pcs/Hour Mexicaanse PLC van de de Persmachine van de Graantortilla Kern 304 SS
| Productnaam: | De Machine van de de Tortillamaker van het hoogste Kwaliteitsbrood/het Mexicaanse Materiaal van de d |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie: | Hotels, Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek |
| Type: | tortillabrood |
2000 Pcs/H-Tortillaproductielijn Kleinschalig met Twee Extruders
| Productnaam: | automatische elektrische roti die van de chapatimaker de machine van de tortillapers maken |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Vlakke Arabische Pita Bread Roti Production Line Commerciële 800--8200pcs/H
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
Automatische 10 inch tortilla productielijn met Delta PLC en Schneider Electric
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
|---|---|
| Controlesysteem: | DELTA |
| Drukbereik van de pers: | 0.7MPA-1.0MPA |
700 - 3000 Pieces/h-Productielijn van de Roestvrij staaltortilla 8 - 50cm
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roldiameter: | 850cm |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
304 roestvrij staal deegronder
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
| Kabel: | Renmin |

