Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
30cm de Productielijn van de Bloemtortilla
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600 pcs/h |
| Voltage: | 380v/3phase |
6 duim 8 duim de Productielijn van de 10 duimtortilla 8000 - 12000 Pcs/H
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
Automatisch 304 de Productielijn30g-100g Deeg van de Roestvrij staaltortilla
| kleur: | zilver |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Grondstof: | bloem |
Tortilla die Lijn BP-450 veroorzaken BP-550 de tortilla die van het Korrelproduct machine maken
| Kleur: | ZILVER |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-3000 PCS/H |
| Macht: | 21 kW |
Eenvoudige Bediening Commerciële Tortilla Machine 25cm Diameter Automatisch
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Diameter: | 25 cm |
| Kleur van de machine: | Zilver |
Gemakkelijk te bedienen Commerciële tortilla-machine op maat voor Pita-broodmachine
| Diameter: | 30 cm |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Tortilla-machine; Pita broodmachine |
| Kleur van de machine: | Zilver |
15cm 25cm 35cm Tortilla Aanpassing Automatische Tortilla Productie Lijn Gasoven
| Versnelling: | 800-5000 stuks per uur |
|---|---|
| Spanning: | 380V |
| Kracht: | 44kw |
Automatische tortilla productielijn met gasoven
| Versnelling: | 800-5000 stuks per uur |
|---|---|
| Spanning: | 380V |
| Kracht: | 30 kW |
Productielijn van 304 roestvrijstalen tortilla's met delta- of ander scherm voor 200-300 stuks/uur
| Scherm weergeven: | Delta of anders |
|---|---|
| Applicatie: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Grondstof: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |

