Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
Lijn van het stof de Bestand 21kw Regelbare Arabische Brood om Vorm
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
800pcs/H de kleine van de de Bloemtortilla van het Groottegraan Productielijn 21KW
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Afmeting: | 4630 *700 *1420mm |
800 PCs/van de de Tortillaproductielijn van HAutomatic de Industriële Kleine Grootte
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
De Tortilla van de voedselindustrie 1300pcs/h Productiemateriaal
| Toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
Kleine Groottetortilla die Materiaal maken
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |
Lijn van het stof de Bestand 1600pcs/h Regelbare Arabische Brood
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
3600 PCs/Uur Automatische Chapati die Materiaal met Touch screen maken
| Model: | Sss-BP-600 |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000 - 3600 PCs/uur |
| Plaats van herkomst: | chaohu, China |
lage prijs warm verkoop 15-45cm 200-600pcs/h tortilla machine met kleine capaciteit
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
goedkope kleine capaciteit 15-45cm 200-600pcs/h tortilla machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
800pcs/h 450mm Commerciële de Makermachine van de Voedseltaco
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Gebruik: | tortillamaker |
| Vorm: | Ronde Vierkante Rechthoek |

