Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
30-45 cm diameter 900 stuks/uur tortilla productlijn
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 600 tot 1000 stuks per uur |
| Kracht: | 21 kW |
Hot selling 15-45cm diameter Tortilla Making Machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Stroom: | 21 kW |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Naam: | Tortillaproductielijn |
Water Bestand Materiaal om een Armeense Lavash Te bakken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
45cm de Kleine Rolling Machine van de Output900pcs/h Chapati
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 600 tot 1000 stuks per uur |
| Kracht: | 21KW |
lage prijs kleine capaciteit 15-45cm 200-600pcs/h kleine pie korst machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-600 stuks/uur |
| Kracht: | 21 kW |
De automatische Lavash-Productielijn zuurde het Dunne Flatbread-Maken
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Verwerkingstypes: | Automatische Lijn |
| Na de Garantiedienst: | Onlineondersteuning |
35 cm Diameter Commercial Tortilla Machine Automatic Grade Automatic voor Hassle-Free Tortilla Productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Diameter: | 35 cm |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Maker van de de Bloemtortilla van SS304 3800pcs/h 20kw de Commerciële
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 800/h |
Hoge Capaciteit 304 van de de Bloemtortilla van Roestvrij staalmexico de Productielijn van Roti
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600 pcs/h |
| Voltage: | 380v/3phase |

