Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 267 producten.
900pcs/h de commerciële Machine van de Graantortilla
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
De Makermachine van de roestvrij staal1400pcs/h 100mm Taco
| Macht: | 21kw |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Materiaal: | De rang van het roestvrij staalvoedsel |
Roestvrij staal 304 AutomaticTortilla-Corrosiebestendige Productielijn
| Snelheid: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| voltage: | 380v |
Op maat gemaakte intelligente verpakkingsmachine met 304 roestvrij staal frame
| Machineontwerp: | Op maat gemaakt volgens de behoeften van de klant |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Plastic |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Automatische verpakkingsmachine op maat voor 60-200g productverpakkingen
| Gewicht van het product: | 60-200 g/pcs |
|---|---|
| Frame materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Hete Dringende Arabische het Broodproductielijn van 1400pcs/h
| Productiecapaciteit: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Op maat gemaakte verpakkingsmachine voor producten met hoge precisie
| Diameter van het product: | 16 cm-26 cm |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.8-1.0M/Pa |
| Toepasselijke producten: | aangepast |
0.25KW Plastic Automatic Packaging Machine Forming And Film Covering Machine
| Toepasselijke producten: | aangepast |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800 stuks/uur Capaciteit Automatische verpakkingsmachine
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Hoge Capaciteitstortilla die Materiaal voor de leverancier van het tortillavoedsel produceren
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 1500-3600pcs/h |

