Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
600pcs/h het Broodproductielijn van de roestvrij staaltortilla
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | grijs roestvrij staal |
| Gebruik: | tortillamaker |
de Tortilla die van 900pcs/H 300mm tot Machine maakt Zilveren Roestvrij staal 304
| Matetial: | roestvrij staal |
|---|---|
| kleur: | Zilver |
| Grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |
Automatische Roti die Machine Elektrisch maken Verwarmend 500 Kg/Hour
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
Volledig automatische tortilla productielijn / deegproductiviteit automatische eenvoudige bediening
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Stroombron: | Elektrisch |
Het Graantortilla die van de Rotichapati Machine maken het Elektrische Verwarmen 700Pcs/Hour
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 700 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
Arabische het Broodtortilla die van de taco'schapati Machineroestvrij staal maken
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
|---|---|
| Drukwaaier:: | 0.8-1MPa |
| Naam:: | tortillaproductielijn |
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Kleine Output 100mm Maker van de het Graantortilla van 30g de Commerciële
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
400mm Regelbare Touch screenchapati die Machine 1500pcs/hour maken
| Toepassing: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Eigenschappen: | gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |

