Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic tortilla bread making machine ] bij elkaar passen 269 producten.
Commerciële Automatische Kleine Tortilla die Machine met Dienst voor certificering maken
| Capaciteit: | 800-2000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash |
| Verpakking: | Houten pakket |
De vlakke Tortilla die van Broodroti Machine maken het Elektrische Verwarmen
| productnaam: | De vlakke Tortilla die van Broodroti Machine/de machine van het de persbrood van de graantortilla ma |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 500-1300 pcs/h |
| Voltage: | 380V/220V |
Tortilla die Machine om 1030cm Opbrengscapaciteit 1000-3000pcs/Hour maken
| Capaciteit: | 1000-3000pcs één uur |
|---|---|
| Gewicht: | 420kg |
| Macht: | 22V |
250kg/h bloemtortilla die Machine maken, die de Machine van het Bloembrood koelen
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Kerncomponenten:: | PLC, Motor |
| Marketing Type:: | Heet Product |
Van het de Tortillabrood van Ce de Automatische 35Kg/H Productielijn 380v 50hz
| eindproducten: | tortilla |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Type: | Het Materiaal van de korrelverwerking |
10cm - 50cm Roti Tortilla die tot Machine maken Automatisch Roestvrij staal
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
PLC Gecontroleerde Tortilla die Machine maken 3 - 20m/Min 8 - 50cm
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
10 - Automatische Tortilla die van 30 Cm de volledig Machine Commercieel maken
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
De industriële Automatische Chapati die van Tortillaroti Machine 304 SS maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Kleine automatische tortilla-machine gasoven 1400 stuks per uur
| Naam van het product: | tortilla, roti, shawarma wrap, chapati |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| tortilla-diameter: | 8-50 cm |

