Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
10 - 45cm Chrome Geplateerde Tortillaproductielijn Pita Bread Maker
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
220V / 380V PLC-productielijn voor tortilla's van legeringsstaal met temperatuurregeling 0-300C
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Roldiameter: | 850cm |
700 - 3000 Pieces/h-Productielijn van de Roestvrij staaltortilla 8 - 50cm
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Roldiameter: | 850cm |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
220V / 380V Tortilla Productie Lijn Met 8 - 50mm Roller Breedte 8 - 50cm Roller Diameter
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
|---|---|
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
| Controlesysteem: | PLC |
220V / 380V PLC-besturingssysteem van de Pita-productielijn van legeringsstaal
| Productnaam: | Productielijn voor Pita/TORTILLA |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC's |
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
Efficiënte tortilla productielijn met 8 - 50 cm gechroomde rollers en PLC-besturing
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100-3000 Pieces/h |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
8-50 mm rolbreedte Pita-productielijn Productiecapaciteit 1000-7000 stuks/uur
| Productiecapaciteit: | 1000-7000 stuks/uur |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Rolbreedte: | 850mm |
100kg/h de Tortilla van het stofbewijs 1300pcs/h Productiemateriaal
| Verpakking:: | Houten geval |
|---|---|
| OEM of ODM:: | Ja |
| Het verwarmen bron:: | Roestvrij staal het Verwarmen Buis |
Kwaliteit Tortilla Productie Lijn met instelbare snelheid en roestvrij staal constructie
| Temperatuursysteem: | 0-300°C |
|---|---|
| Rollersnelheid: | 3-20m/min |
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
Geavanceerde elektrische tortilla maker Commerciële enkele rij pita broodmachine
| Voordeel: | Eenvoudige Bediening Hoge Efficiëntie |
|---|---|
| Machine model: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Feature: | Aangepaste grootte |

