Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
Automatische de Perstortilla die van Chapatiroti Machine 8 maken“ 10“ 12“
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| Macht: | 21kw |
PLC Roestvrij staaltortilla die tot Machine maakt 100 - 3000 Pieces/h
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Rolbreedte: | 850mm |
Het Chrome Geplateerde Materiaal van de Tortillaproductie met Temperatuurcontrole 700 - 3000 Pieces/H
| Productnaam: | Pita-productielijn |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| Rolbreedte: | 850mm |
BP-350 Elektrische Tortillamaker, perfecte aanvulling op uw pitabroodmachine
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
| Kerncomponenten: | Motor |
Automatische Roti die Machine Elektrisch maken Verwarmend 500 Kg/Hour
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
380v voltageplc het Materiaal van de Tortillaproductie Automatische Roti
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Marketing Type:: | Heet Product |
| Garantie:: | 1year |
250kg/h bloemtortilla die Machine maken, die de Machine van het Bloembrood koelen
| Gebruik:: | tortilla |
|---|---|
| Kerncomponenten:: | PLC, Motor |
| Marketing Type:: | Heet Product |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
de Korrelproduct die van 3800pcs/h 270mm 42.57kw Machines maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
Regelbare Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |

