Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
Aanpasbare deegronder voor tortilla productie met deeggewicht 28-130 gram roestvrij staal
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| Controlesysteem: | PLC's |
De Makermachine 15cm 20cm 25cm Automatische 30cm van Flatbread Indische Tandoori Roti
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Concurrerende Prijs |
|---|---|
| Voordeel: | Gemakkelijk Verrichtingshoog rendement |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
De Roltortilla die van het legeringsstaal Machinehoge snelheid 3 maken - 20m/Min
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Roldiameter: | 1045cm |
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
Automatisch Commercieel Klein de Korrelproduct die van Groottetotilla tot Machine maken 800 PCs
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Productielijn van de hoge Capaciteits de Automatische Tortilla met PLC Controlesysteem
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Afmeting: | 3000*1000*1800mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
220V / 380V tortillamaker met 8 - 50cm Roldiameter voor Bakkers
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Productnaam: | Pita/TORTILLA Productielijn |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
8 - 50 mm rolbreedte tortilla-machine voor grootschalige productie
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| Controlesysteem: | PLC's |
Elektrische tortilla maker met een enkele rij voor snelle en consistente productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Kerncomponenten: | Motor |
1000 - 7000 stuks/uur Automatische tortilla maker 0-300C Temperatuursysteem
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Rollerdiameter: | 8-50 cm |
| Productiecapaciteit: | 1000-7000 stuks/uur |
1500pcs/Hour Electric Power-Machine 8mm Stofvrije 45mm van de Tortillamaker
| Naam: | 1500pcs/hour hoog - de machineproductielijn 845mm van de kwaliteits elektrische tortilla |
|---|---|
| Materia: | Roestvrij staal |
| Macht: | 21kW |

