Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
Hoog efficiënte volledig automatische Arabische brood / Pita brood productielijn
| Verpakking Details: | Naakte verpakking of zeewaardige houten verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25-50days |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |
Automatisch Max350mm2000pcs/h Pita Bread Production Line Stainless Staal
| Gebruik: | Pitabroodje het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
SS304 1500pcs/h Automatische Pita Bread Production Line
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |
De Lijn 3000pcs van Pita Bread Arabic Bread Production van het zakbrood per Uur
| puntnaam: | Arabische broodproductielijn |
|---|---|
| capaciteit: | 3000pcs per uur |
| eindproduct: | zakbrood, pitabroodje, Arabisch brood |
Automatisch Max350mm2000pcs/h Pita Bread Making Machine Stainless Staal
| Gebruik: | Pitabroodje het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |
SS304 de Lijn 3000pcs van kaderpita bread arabic bread production per Uur
| Punt: | 3000pcs per Arabische het Broodproductielijn van het Uurpitabroodje |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal voor kader |
| Component: | het drukken, het vormen zich, het bakken, het koelen |
Flour Pita Bread Line Paratha Productielijn voor 40cm-50cm Diameter van Pita Brood En Paratha
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 40 cm tot 50 cm |
| functie: | Pita Brood Lijn |
Volledig automatisch Pita Brood, Paratha Productie Lijn Met 55cm Paratha Lijn
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
Elektrische tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor de productie van Pita-broodmachines
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Model van de machine: | BP-450 |
Automatische Pita Pocket Bread Production Line Griekse Pitta zuurde Vlak Brood
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Voordeel: | Gemakkelijk Verrichtingshoog rendement |
| Macht: | 2.2kw |

