Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
Eenvoudige werking Elektrische tortilla maker 800 stuks per uur Hoog rendement
| Voordeel: | Eenvoudige Bediening Hoge Efficiëntie |
|---|---|
| Machine model: | BP-550 |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
2KW het verwarmen de Productielijn van de Machtstortilla met 800 - 3000 Pieces/H-Capaciteit
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
|---|---|
| Het verwarmen macht: | 2KW |
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
De Chrome Geplateerde Temperatuur Gecontroleerde PLC van de Tortillaproductielijn Machine van de Tortillarol
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
Zilveren elektrische tortilla maker voor Pita broodmachine
| Diameter: | 40-50 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Model van de machine: | BP-450, 500, 550 |
De Tortillaproductielijn van 2KW 400mm voor het Professionele Brood van de Bakkerstortilla
| Macht: | 2.2KW |
|---|---|
| Rolbreedte: | 400mm |
| Productiecapaciteit: | 1000-2000 Pieces/h |
Gemakkelijk te bedienen Commerciële tortilla-machine op maat voor Pita-broodmachine
| Diameter: | 30 cm |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Tortilla-machine; Pita broodmachine |
| Kleur van de machine: | Zilver |
PLC de Productielijn van de het Staaltortilla van de Controlelegering 220V/380V 8 - 50mm
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
220V / 380V het Roestvrije staaltortilla die van de tortillaproductielijn Machine maken
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Productiecapaciteit: | Hoog |
Nieuwe automatische broodmachine voor Roti Corn Tortilla Pita
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 10 -12 inch |
Industriële Productielijn 3 van de Hoge snelheidstortilla - 20m/Min Alloy Steel Pita Roller 8 - 50mm
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |

