Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
Vlakke Arabische Pita Bread Roti Production Line Commerciële 800--8200pcs/H
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
250kg/h Arabische Broodproductielijn, 23kw Pita Bread Line
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
800pcs/h kleine Output 30cm Arabische Broodproductielijn
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
Lijn voor de productie van Pita / Tortilla van legeringsstaalrol 220V / 380V Spanning
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
Automatische Pita Making Machine Adjustable Speed
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Voordeel: | Gemakkelijk Verrichtingshoog rendement |
| Macht: | 2.2kw |
PLC-besturingssysteem van roestvrij staal Pita / Tortilla-productielijn
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Productiecapaciteit: | 100-3000 Pieces/h |
250kg/h hoge Output 40cm Pita Bread Making Machine
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
400 Fuction Pita Brood Lijn En Eenvoudige Operatie Voor Pita Brood, Paratha Productie Lijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 25cm-35cm |
4.5kw 380v Automatische Pita Bread Making Machine 2000pcs/Hour
| Capaciteit: | 2000pcs/hour |
|---|---|
| Macht: | 4.5kw |
| Voltage: | 380v |

