Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
Op maat gemaakte verpakkingsmachine voor producten met hoge precisie
| Diameter van het product: | 16 cm-26 cm |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.8-1.0M/Pa |
| Toepasselijke producten: | aangepast |
1500-2800 stuks/uur Capaciteit Automatische verpakkingsmachine
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Temperatuurregeling 0 - 300C Tortilla-machine voor voedingsbedrijven
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
|---|---|
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
35 cm Diameter Commercial Tortilla Machine Automatic Grade Automatic voor Hassle-Free Tortilla Productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Diameter: | 35 cm |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Elektrische Tortillamaker BP-400 op maat - De ultieme oplossing voor tortillaproductie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
800 stuks/uur Elektrische tortilla maker Een rij capaciteit voor snelle productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
Automatische verpakkingsmachine op maat voor 60-200g productverpakkingen
| Gewicht van het product: | 60-200 g/pcs |
|---|---|
| Frame materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
800 stuks per uur Capaciteit Zilveren commerciële tortilla machine Gemakkelijk te bedienen Zilveren kleur
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-650 OV-650 |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Zilveren commerciële tortilla-machine Automatische kwaliteit Automatische enkelvoudige rij
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
Commerciële tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor maatwerk en tortilla-maken
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-450 |
| Kerncomponenten: | Motor |

