Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
10 - 50mm PLC van de de Tortillaproductielijn van het Legeringsstaal Controlesysteem 800 - 3000pcs/Hour
| Productiecapaciteit: | 800-3000 Pieces/h |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
850cm PLC van de Tortillaproductielijn de Tortilla die van het Controlesysteem Machine maken
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
PLC de Tortillaproductielijn Chrome dat van het Controleroestvrije staal RolOppervlaktebehandeling plateert
| Roldiameter: | 200mm |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Macht: | 2.2KW |
Volledig automatische makkelijke werking Tortilla productielijn / deeg maken met 10 inch diameter output
| Productiecapaciteit: | 3000-4000 stuks/uur |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 10 inch |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
De geautomatiseerde Productielijn van de Roestvrij staaltortilla 10 - 45cm Rolpitabroodje
| Rolmateriaal: | LEGERINGSstaal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
20cm het Materiaal van Tortillameesters, Regelbare Tortillaproductielijn
| Productiesnelheid: | 100~250 kg/u |
|---|---|
| tortilladiameter: | 20cm--40cm |
| Samengeperste Luchtvereiste: | 0.6-0.8MPa |
Dia 18Cm PLC Verrichting Pita Bread Making Machine 304 Staalmateriaal
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| automatische rang: | Automatisch |
| Voorwaarde: | Nieuw |
800 - 3000 Pieces/H-de Productielijn van de Roestvrij staaltortilla met de Rol van het Legeringsstaal
| Rolmateriaal: | Legeringsstaal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Controlesysteem: | PLC |

