Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high efficiency pita bread production line ] bij elkaar passen 92 producten.
Eenvoudige Bediening Commerciële Tortilla Machine 25cm Diameter Automatisch
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Diameter: | 25 cm |
| Kleur van de machine: | Zilver |
Vervaardiging van zilveren tortilla's met een automatische commerciële tortilla-machine in bulk
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 25-35 cm |
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
Zilveren commerciële tortilla machine BP-500 Diameter 45 cm maat
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
BP-550 Automatische Grade Enkelrijige Commerciële Tortilla Machine voor Perfecte Tortilla's
| Diameter: | 50 cm |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Tortilla-machine; Pita broodmachine |
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
Elektrische tortilla maker in zilver voor verse en authentieke zelfgemaakte tortilla's
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
0.25KW Plastic Automatic Packaging Machine Forming And Film Covering Machine
| Toepasselijke producten: | aangepast |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
Zilveren commerciële tortilla machine model 550 automatische kwaliteit automatisch voor uw voedsel bedrijf
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Kleur van de machine: | Zilver |
| Kerncomponenten: | Motor |
270mm Roestvrij staaltortilla Productiemateriaal
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Elektrische tortilla maker BP-350 met gemakkelijke bediening
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Kerncomponenten: | Motor |
1300pcs/h PLC Kern Automatische Tortilla die Materiaal 8 maken " 10 " 12“ 18“
| Toepasselijke Industrie: | Koper van voedselmachines |
|---|---|
| Garantie: | 1year |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Vrije opleiding |

